O mnie

Witam Cię serdecznie na mojej stronie!

Nazywam się Szymon Wróblewski i założycielem Koherencji Umysłu oraz Akademii Trenerów Transformacji i Rozwoju.

Jestem specjalistą w dziedzinie świadomej pracy z ciałem i umysłem.

W trakcie ostatnich 3 latach pomogłem ponad 5000 osób w transformacji ich życia na wyższy poziom jakości w aspekcie zdrowia, relacji i finansów.

Przez ponad połowę mojego życia starałem się zrozumieć, dlaczego tak wiele osób ze mną włącznie, każdego dnia budzi się do pracy, które nienawidzi?

Dlaczego ludzie decydują się na trwanie w toksycznych relacjach, które niszczą ich poczucie własnej wartości oraz możliwość kreacji spełnionego i szczęśliwego związku?

Dlaczego uzależniamy się od rzeczy, które nas zabijają, niszą nasze zdrowie oraz upośledzają nasze zdolności do rozwoju i wzrostu.

Znalezienie odpowiedzi na te pytania, nie było proste i prowadziło mnie przez wiele ślepych zaułków, w których doświadczałem bólu, rozczarowań, smutku, zwątpienia oraz nawet myśli o tym, aby odebrać sobie życie.

Jednak zrozumiałem, że u podstaw wszystkie jest coś więcej, coś, czego często nie widzimy i zapominamy o tym.

Żyjemy w inteligentnym świecie zaprojektowanym z ogromną precyzją, która przekracza granicę ludzkiego umysłu, ten fakt wskazuje, że nasza rzeczywistość, planeta, zwierzęta, nasze ciała zostały stworze przez niewidzialną inteligencję/ boga/ źródło, jakkolwiek byśmy tego nie nazwali.

To, co nas oddziela od głębszego zrozumienia natury naszego istnienia to nasz własny umysł, którego często używamy w niewłaściwy sposób i przez to cierpimy.

Przychodzimy na ten świat, jako czysta miłość i na zostajemy opakowani w negatywne przekonania, które budują w nas ograniczenia, deformują sposób, w jaki patrzymy na świat i przez to coraz bardziej zakorzeniamy w sobie strach, lęk, wstyd i inne niskowibracyjne emocje, które z czasem zaczynają stawać się integralną częścią naszej osobowości, która sabotuje nasze działania, uniemożliwia nam realizację naszych planów i marzeń.

Potrzebujemy ponownie powrócić do źródła naszej esencji, tym czym naprawdę jesteśmy, czyli do czystej świadomości, miłości. Odrzucając narzucone nam przez społeczeństwo, rodzinę iluzoryczne programy strachu i lęku, ucząc się tym samym jak żyć w prawdzie ze sobą oraz innymi osobami w naszej rzeczywistości.

Pragnę, aby jak najwięcej osób czuło, że jest na tym świecie nie przez przypadek, że każde trudności na ich drodze pomagają im w stawaniu się lepszą wersją siebie, dzięki czemu mogą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem z innymi i dzięki temu sprawiać, że świat, w którym życiem każdego dnia staje się piękniejszym, bardziej przyjaznym i zdrowszym miejscem nie tylko dla na samych, ale również dla przyszłych pokoleń.

Namaste 🙏♥️

Copyright © Szymon Wróblewski. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Polityka Prywatności

Podaj swój adres e-mail i uzyskaj dostęp do bezpłatnego nagrania!

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając łącze rezygnacji z subskrypcji na dole każdego z naszych e-maili.

Close